Maisto papildai

Laktozės netoleravimas mūsų visuomenėje vis dar turi „ligos“ įvaizdį. Mes norime tai pakeisti! Laktazės maisto papildai nuo kitų papildų skiriasi savo elegantiška ir šiuolaikiška pakuote. Su laktazės maisto papildais laktozės netoleravimas yra visiškai normalu. Pas mus įsigykite tokių laktazės maisto papildų, kurie tinka Jums ir Jūsų gyvenimui dėl savo modernaus ir elegantiško dizaino. Laktazės maisto papildų dėka galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis latte macchiato kavinėje su draugais arba priimti kvietimą į verslo pietus be jokių rūpesčių. Tai suteikia jums laisvę valgyti viską, ką norite.
Patarimai, kurį maisto papildą pasirinkti

Patarimai, kurį maisto papildą pasirinkti

FCC skaičius nurodo, kiek FCC vienetų laktazės fermento yra vienoje tabletėje (*FCC - maisto chemijos kodeksas).
Viena Avitale Lactase 3500 FCC tabletė suskaido apie 5,5 g laktozės. Viena Lactolérance 4500 kapsulė suskaido apie 22,5 g laktozės. Viena Avitale Lactase 7000 FCC tabletė suskaido apie 11 g laktozės. Viena Avitale Lactase 14000 FCC tabletė suskaido apie 22 g laktozės. Viena Avitale Lactase 28000 FCC tabletė suskaido apie 44 g laktozės. Viena Lactolérance 9000 kapsulė suskaido apie 45 g laktozės. Pavyzdys - stiklinėje įprasto pieno yra iki 12 gramų laktozės. Turint stiprų laktozės netoleravimą geriant stiklinę pieno reikėtų išgerti 1 tabletę 7000 FCC arba 2 t.abletes 3500 FCC. Pasirinkite sau tinkamiausią variantą priklausomai nuo Jūsų suvartojamo pieno kiekio ar laktozės netoleravimo laipsnio. Laktazės maisto papildai suteikia organizmui laktazės fermentą, taip palaikydamos laktozės skaidymą, o suvartotas pienas ir pieno produktai tampa lengviau virškinami. Todėl laktazės maisto papildai yra tinkami užtikrinti gerą organizmo aprūpinimą kalciu valgant visų rūšių pieno produktus.
Laboratoire Physiosynthèse

Laboratoire Physiosynthèse

Produktai sveikatai, gerovei ir gyvenimo kokybei
„Lactolerance“ yra „Physiosynthesis Laboratory“ prekės ženklas, kurio ištakos yra vieno iš jos įkūrėjų laktozės netoleravimas. 2003 metais jam buvo diagnozuotas laktozės netoleravimas. Tuo metu Prancūzijoje vienintelė išeitis buvo pašalinti iš raciono maistą, kuriame yra laktozės, kas buvo sunki užduotis, nes pienas ir laktozė yra labai svarbūs mūsų mitybai. Todėl jis nusprendė pasigilinti į šią problemą ir išsiaiškino, kad 5 milijonai prancūzų kenčia nuo laktozės netoleravimo, tačiau jiems nepasiūloma jokia kita išeitis. 2010 m. Physiosynthèse laboratorija pristatė savo pirmąjį maisto papildą nuo laktozės netoleravimo: taip gimė Lactolérance! Apie šių maisto papildų išskirtinumą pasako jų pažadas: pereikite nuo ribojančios dietos prie neribotos mitybos.
Lactolérance 4500

Lactolérance 4500

Maisto papildas. Pakuotėje 60 kapsulių, praktiška pakuotė. Lactolérance 4500 kapsulės suteikia organizmui laktazės fermentą, taip palaikydamos laktozės skaidymą, o suvartotas pienas ir pieno produktai tampa lengviau virškinami. Todėl Lactolérance 4500 kapsulės yra tinkamos užtikrinti gerą organizmo aprūpinimą kalciu valgant visų rūšių pieno produktus. Viena Lactolérance 4500 kapsulė suskaido apie 22,5 g laktozės. Laktazė pagerina laktozės virškinimą žmonėms, kuriems jos ypač reikia. Išgertų laktazės tablečių skaičius priklauso, viena vertus, nuo suvartotos laktozės kiekio, kita vertus, priklauso ir nuo kiekvieno žmogaus laktozės netoleravimo laipsnio, kuris gali labai skirtis. Kiekvienas turi savo asmeninę tolerancijos ribą ir, atitinkamai, asmeninį poreikį vartojamam laktazės kiekiui. Veikimo trukmė: 45 min – 1 val. Praėjus šiam laikui, toliau vartojant produktus, kurių sudėtyje yra laktozės, išgerti papildomą kapsulę. Rekomenduojamas paros kiekis 12 kapsulių. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Tinka vaikams nuo 3 metų. Mažiems vaikams, kuriems sunku nuryti, kapsulę atidaryti, ištirpinti miltelius nedideliame vandens kiekyje.
Lactolérance 9000

Lactolérance 9000

Maisto papildas. Pakuotėje 36 kapsulės, praktiška pakuotė. Lactolérance 9000 kapsulės suteikia organizmui laktazės fermentą, taip palaikydamos laktozės skaidymą, o suvartotas pienas ir pieno produktai tampa lengviau virškinami. Todėl Lactolérance 9000 kapsulės yra tinkamos užtikrinti gerą organizmo aprūpinimą kalciu valgant visų rūšių pieno produktus. Viena Lactolérance 9000 kapsulė suskaido apie 45 g laktozės. Laktazė pagerina laktozės virškinimą žmonėms, kuriems jos ypač reikia. Išgertų laktazės tablečių skaičius priklauso, viena vertus, nuo suvartotos laktozės kiekio, kita vertus, priklauso ir nuo kiekvieno žmogaus laktozės netoleravimo laipsnio, kuris gali labai skirtis. Kiekvienas turi savo asmeninę tolerancijos ribą ir, atitinkamai, asmeninį poreikį vartojamam laktazės kiekiui. Veikimo trukmė: 45 min – 1 val. Praėjus šiam laikui, toliau vartojant produktus, kurių sudėtyje yra laktozės, išgerti papildomą kapsulę. Rekomenduojamas paros kiekis 6 kapsulės. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Tinka vaikams nuo 3 metų. Mažiems vaikams, kuriems sunku nuryti, kapsulę atidaryti, ištirpinti miltelius nedideliame vandens kiekyje.
Lactolérance 1 Day

Lactolérance 1 Day

Maisto papildas. Pakuotėje 30 kapsulių. 1 kapsulė per dieną. Lactolérance 1Day yra unikalus 6 specialiai atrinktų probiotikų, gerųjų pieno rūgščių, gaminančių laktazę, derinys. Laktazė pagerina laktozės virškinimą žmonėms, kuriems jos ypač reikia. Lactolérance 1Day reikia tik vienos kapsulės per dieną, gerti kasdien. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Vartojimas: 1 kapsulė per dieną užgeriant stikline vandens. Svarbu: adaptacijos laikas ~ 7 dienos, veiksmingumas pajuntamas baigiantis adaptacijos laikotarpiui. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama vartoti ir vieną Lactolérance 9000 kapsulę kiekvieną kartą, kai vartojami produktai, turintys laktozės. Tinka vaikams nuo 6 metų. Mažiems vaikams, kuriems sunku nuryti, kapsulę atidaryti, ištirpinti miltelius nedideliame vandens kiekyje.
AVITALE GmbH

AVITALE GmbH

Natūralūs produktai sveikatai, gerovei ir gyvenimo kokybei
„Avitale GmbH“ yra įmonė, kuri specializuojasi sveikatos ir farmacijos produktų gamyboje. Įkurta 1992 m. Quickborn mieste Vokietijoje ir iki dabar plečiasi. Už šios sėkmės istorijos slypi nuoseklus teiginys: į klientą orientuotas gaminių kūrimas, užtikrinant žmonių poreikius ir kokybę už geriausią kainą! Maisto papildų srityje įmonė glaudžiai bendradarbiauja su specializuotomis laboratorijomis ir vaistinėmis, kurie kruopščiai tikrina visų produktų sudėtį, maistinę vertę, efektyvumą ir reikalavimus. Gaminiams naudojami tik geriausi ir patikrinti ingredientai. Avitale maisto papildai ir produktų pakuotės atitinka visus galiojančių teisės aktų reikalavimus. Avitale kapsules maisto papildams gamina Vokietijoje sertifikuotas Vokietijos vaistų gamintojas. Visos sudedamosios dalys yra labai grynos, be priedų. Avitale gaminių gamyboje naudojamos tik grynos farmacinės kokybės žaliavos.
LACTASE 3500 FCC

LACTASE 3500 FCC

Maisto papildas. Pakuotėje 100 tablečių, praktiška užspaudžiama dėžutė. Avitale Lactase 3500 FCC tabletės suteikia organizmui laktazės fermentą, taip palaikydamos laktozės skaidymą, o suvartotas pienas ir pieno produktai tampa lengviau virškinami. Todėl Avitale Lactase 3500 FCC tabletės yra tinkamos užtikrinti gerą organizmo aprūpinimą kalciu valgant visų rūšių pieno produktus. Viena Avitale Lactase 3500 FCC tabletė suskaido apie 5,5 g laktozės. Laktazė pagerina laktozės virškinimą žmonėms, kuriems jos ypač reikia. Išgertų laktazės tablečių skaičius priklauso, viena vertus, nuo suvartotos laktozės kiekio, kita vertus, priklauso ir nuo kiekvieno žmogaus laktozės netoleravimo laipsnio, kuris gali labai skirtis. Kiekvienas turi savo asmeninę tolerancijos ribą ir, atitinkamai, asmeninį poreikį vartojamam laktazės kiekiui. VARTOJIMO REKOMENDACIJA Vartokite 2–4 tabletes, užsigerdami trupučiu skysčio, prieš pat valgydami maistą ar gerdami gėrimus, kurių sudėtyje yra laktozės. Avitale laktazės maisto papildo tabletės praktiškai pakeičia trūkstamą fermentą laktazę. Laktazė veiksminga tik tada, kai turi tiesioginį sąlytį su pieno cukrumi, todėl tabletes visada reikia gerti tuo pačiu metu arba prieš pat valgant maistą ir gėrimus, kuriuose yra laktozės.
LACTASE 7000 FCC

LACTASE 7000 FCC

Maisto papildas. Pakuotėje 80 tablečių, praktiška užspaudžiama dėžutė. Avitale Lactase 7000 FCC tabletės suteikia organizmui laktazės fermentą, taip palaikydamos laktozės skaidymą, o suvartotas pienas ir pieno produktai tampa lengviau virškinami. Todėl Avitale Lactase 7000 FCC tabletės yra tinkamos užtikrinti gerą organizmo aprūpinimą kalciu valgant visų rūšių pieno produktus. Viena Avitale Lactase 7000 FCC tabletė suskaido apie 11 g laktozės. Laktazė pagerina laktozės virškinimą žmonėms, kuriems jos ypač reikia. Išgertų laktazės tablečių skaičius priklauso, viena vertus, nuo suvartotos laktozės kiekio, kita vertus, priklauso ir nuo kiekvieno žmogaus laktozės netoleravimo laipsnio, kuris gali labai skirtis. Kiekvienas turi savo asmeninę tolerancijos ribą ir, atitinkamai, asmeninį poreikį vartojamam laktazės kiekiui. VARTOJIMO REKOMENDACIJA Vartokite 1–2 tabletes, užsigerdami trupučiu skysčio, prieš pat valgydami maistą ar gerdami gėrimus, kurių sudėtyje yra laktozės. Avitale laktazės maisto papildo tabletės praktiškai pakeičia trūkstamą fermentą laktazę. Laktazė veiksminga tik tada, kai turi tiesioginį sąlytį su pieno cukrumi, todėl tabletes visada reikia gerti tuo pačiu metu arba prieš pat valgant maistą ir gėrimus, kuriuose yra laktozės.
LACTASE 14000 FCC

LACTASE 14000 FCC

Maisto papildas. Pakuotėje 80 tablečių, praktiška užspaudžiama dėžutė. Avitale Lactase 14000 FCC tabletės suteikia organizmui laktazės fermentą, taip palaikydamos laktozės skaidymą, o suvartotas pienas ir pieno produktai tampa lengviau virškinami. Todėl Avitale Lactase 14000 FCC tabletės yra tinkamos užtikrinti gerą organizmo aprūpinimą kalciu valgant visų rūšių pieno produktus. Viena Avitale Lactase 14000 FCC tabletė suskaido apie 22 g laktozės. Laktazė pagerina laktozės virškinimą žmonėms, kuriems jos ypač reikia. Išgertų laktazės tablečių skaičius priklauso, viena vertus, nuo suvartotos laktozės kiekio, kita vertus, priklauso ir nuo kiekvieno žmogaus laktozės netoleravimo laipsnio, kuris gali labai skirtis. Kiekvienas turi savo asmeninę tolerancijos ribą ir, atitinkamai, asmeninį poreikį vartojamam laktazės kiekiui. VARTOJIMO REKOMENDACIJA Vartokite 1–2 tabletes, užsigerdami trupučiu skysčio, prieš pat valgydami maistą ar gerdami gėrimus, kurių sudėtyje yra laktozės. Avitale laktazės maisto papildo tabletės praktiškai pakeičia trūkstamą fermentą laktazę. Laktazė veiksminga tik tada, kai turi tiesioginį sąlytį su pieno cukrumi, todėl tabletes visada reikia gerti tuo pačiu metu arba prieš pat valgant maistą ir gėrimus, kuriuose yra laktozės.
LACTASE 28000 FCC

LACTASE 28000 FCC

Maisto papildas. Pakuotėje 80 tablečių, praktiška užspaudžiama dėžutė. Avitale Lactase 28000 FCC tabletės suteikia organizmui laktazės fermentą, taip palaikydamos laktozės skaidymą, o suvartotas pienas ir pieno produktai tampa lengviau virškinami. Todėl Avitale Lactase 28000 FCC tabletės yra tinkamos užtikrinti gerą organizmo aprūpinimą kalciu valgant visų rūšių pieno produktus. Viena Avitale Lactase 28000 FCC tabletė suskaido apie 44 g laktozės. Laktazė pagerina laktozės virškinimą žmonėms, kuriems jos ypač reikia. Išgertų laktazės tablečių skaičius priklauso, viena vertus, nuo suvartotos laktozės kiekio, kita vertus, priklauso ir nuo kiekvieno žmogaus laktozės netoleravimo laipsnio, kuris gali labai skirtis. Kiekvienas turi savo asmeninę tolerancijos ribą ir, atitinkamai, asmeninį poreikį vartojamam laktazės kiekiui. VARTOJIMO REKOMENDACIJA Vartokite 1–2 tabletes, užsigerdami trupučiu skysčio, prieš pat valgydami maistą ar gerdami gėrimus, kurių sudėtyje yra laktozės. Avitale laktazės maisto papildo tabletės praktiškai pakeičia trūkstamą fermentą laktazę. Laktazė veiksminga tik tada, kai turi tiesioginį sąlytį su pieno cukrumi, todėl tabletes visada reikia gerti tuo pačiu metu arba prieš pat valgant maistą ir gėrimus, kuriuose yra laktozės.